Václav Malý, Rembrandt Van Rijn - Soubor reprodukcí z 20.-30. let 20. stol.

1. Rembrandt Radierungen, 50x35 cm. Vydáno v Berlíně, v roce 1939. Nakladatelství C. A. Koch Verlag. 88 reprodukcí Rembrandtových leptů. Reprodukce jsou v kartonových deskách.

Pozn.: Desky mírně poškozené.

2. Krásy republiky Československé, 51x37 cm. Obsahuje 110 reprodukcí dle originálů malíře Václava Malého. Slovem doprovází K. Herain a F. X. Harlas. Vydal Kratochvíl a spol., Praha 1919 - 1923. Reprodukce jsou uloženy v kartonových deskách.

Pozn.: Desky poškozené. Některé listy mimo tiskovou plochu mírně poškozené. Titulní strana mírně poškozená.

Václav Malý, Rembrandt Van Rijn
44706. Soubor reprodukcí z 20.-30. let 20. stol.
Dražba ukončena:14.05.2020 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč