Václav Matas - Soubor 5- ti akvarelů - Krkonoše

Rozměry 32x44 cm a 35x45 cm, všechny signovány V. Matas, volné listy.

Pozn.: Díla pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

17410. Soubor 5- ti akvarelů - Krkonoše
Dražba ukončena:29.03.2018 18:34:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč