Václav Matas - Spišské podhradí

Tempera, 45x66 cm, signováno vpravo dole V. Matas 59, nerámováno.

Pozn.: Díla pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

17411. Spišské podhradí
Dražba ukončena:29.03.2018 18:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč