Olej na plechu, 60x43 cm. Signováno vlevo dole V. Roháč 21. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1966
Výtvarník, ilustrátor, autor komiksů, ilustroval patnáct knih. Navrhuje obaly pro hudební nosiče, svými obrázky vymaloval stěny škol i dětských oddělení nemocnic, ilustroval populární dětskou sérii Děsné české dějiny. Spolupracuje s Národním muzeem. Věnuje se také volné tvorbě.