Václav Roháč - Na výletě

Olej na plechu, 60x43 cm. Signováno vlevo dole V. Roháč 21. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1966
Výtvarník, ilustrátor, autor komiksů, ilustroval patnáct knih. Navrhuje obaly pro hudební nosiče, svými obrázky vymaloval stěny škol i dětských oddělení nemocnic, ilustroval populární dětskou sérii Děsné české dějiny. Spolupracuje s Národním muzeem. Věnuje se také volné tvorbě.

77197. Na výletě
Dražba ukončena:25.05.2022 21:15:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč