Václav Stárek - Měsíc

Olej na plátně, 32x48 cm. Signováno dole uprostřed Václav Stárek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Václav Stárek
29444. Měsíc
Dražba ukončena:27.03.2019 18:21:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč