Václav Trefil, Milan Baborák, Jiří Holík, Julius Lörincz, Ladislav Postupa

307443. Soubor 7 prací

popis: Různé techniky, od 40x28 cm do 53x53 cm. Většina signována, některé zaskleny a rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny

dražba ukončena: 30.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč