Václav Trefil, Milan Baborák, Jiří Holík, Julius Lörincz, Ladislav Postupa - Soubor 7 prací

Různé techniky, od 40x28 cm do 53x53 cm. Většina signována, některé zaskleny a rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny

Václav Trefil, Milan Baborák, Jiří Holík, Julius Lörincz, Ladislav Postupa
307443. Soubor 7 prací
Dražba ukončena:30.01.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč