Valenta - Ležící akt

Kresba, 67x97 cm. Signováno vlevo dole Valenta 48. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

69748. Ležící akt
Dražba ukončena:05.12.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč