Věnceslav Černý - Poklad mládeže- Bandité

Kvaš, 21x14 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865 – 1936
Český malíř, ilustrátor, loutkař. Studoval na pražské AVU u prof. Čermáka a Lhoty, později na vídeňské Akademii u prof. Griepenkerla. Byl oblíbeným ilustrátorem, svými obrázky vyzdobil nesčetné množství knih, zejména s historickými a dobrodružnými tématy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

Věnceslav Černý
47577. Poklad mládeže- Bandité
Dražba ukončena:30.07.2020 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč