H. Finterholzer - Venkovská zahrádka

Olej na kartonu, 20x27 cm, signováno vpravo dole H. Finterholzer, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

H. Finterholzer
9984. Venkovská zahrádka
Dražba ukončena:26.04.2017 21:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč