Viktor Klein (Klen)

27530. Vyhlídka na moře

popis: Olej na kartonu, 29x39 cm. Signováno vlevo dole V. Klen. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1870 - 1939
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM a AVU u prof. Myslbeka. Ve své tvorbě se věnoval figurální malbě,portrétům a krajinomalbě a také sochařství.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:23:46

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč