Viktor Konsens - Klaun

Litografie, 69x50 cm. 22/30. Signováno vpravo dole tužkou Viko. Volný list.

Viktor Konsens
35868. Klaun
Dražba ukončena:16.10.2019 21:17:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč