Viktor Krupec - Pohled na řeku

Pastel na papíře, 51x70 cm, signováno vlevo dole Krupec 1938, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1884 - 1965
Narodil se v Žilině. Studoval AVU ve Vídni. Tvořil ve Vídni a na Slovensku.

7018. Pohled na řeku
Dražba ukončena:25.01.2017 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč