Pastel na papíře, 51x70 cm, signováno vlevo dole Krupec 1938, rám, zaskleno. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1884 - 1965 Narodil se v Žilině. Studoval AVU ve Vídni. Tvořil ve Vídni a na Slovensku.