Viktor Vorlíček - Soubor 41 grafik

Soubor se skládá z leptů, kresby a jiných grafických technik. Velikost od 11x6 cm do 24x32 cm. Některé signované.
Mírně poškozeno.

Viktor Vorlíček
306545. Soubor 41 grafik
Dražba ukončena:07.11.2020 20:09:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč