Viktoriánská doba (1840) - Kabelka, Alpaca, hrubá hmotnost 314 g

Pozn.: Květinový a mřížkový design. Rukojeť tašky je provedena v podlouhlých článcích. Mírně poškozeno.

Viktoriánská doba (1840)
57660. Kabelka, Alpaca, hrubá hmotnost 314 g
Dražba ukončena:07.04.2021 20:31:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč