Olej na překližce, 40x30 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1905 - 1993.
Narodila se v Kutné Hoře. Studovala UMPRUM v Praze a poté AVU v ateliéru prof. Nechleby. Studijní cesty podnikla do Holandska, Francie, Itálie a Německa. Byla významnou portrétistkou dětí. V roce 1947 vyhrála soutěž o návrh na 100 Kč bankovku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč