Vincent K.  - Za chalupou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Vincent K. 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

Vincent K.
114515. Za chalupou
Dražba ukončena:14.04.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.04.2024 11:47:18 14918