Vincent Plesnivý - Děvče v šátku

Akvarel na papíře, 35 x 24 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo nahoře.

151. Děvče v šátku
Dražba ukončena:09.01.2013 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč