Vincent Plesnivý - Chlapec a Děvče v kroji - párové obrazy

Akvarely, oba 35x28 cm, děvče signováno vlevo nahoře Vincent Plesnivý 1911, rám, pasparta, zaskleno.

1879, Praha - 1944, Praha

6157. Chlapec a Děvče v kroji - párové obrazy
Dražba ukončena:27.10.2016 19:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč