Vincent Plesnivý - Párové obrazy - Stařenka a staříček

Akvarel, 31x22 cm, oba signovány vpravo nahoře Plesnivý, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1879, Praha - 1944, Praha

3443. Párové obrazy - Stařenka a staříček
Dražba ukončena:26.11.2015 21:44:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč