Vincent Plesnivý - Babička ze Slovácka

Akvarel, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

47545. Babička ze Slovácka
Dražba ukončena:30.07.2020 21:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč