Vincent Plesnivý - Košíkář

Olej na kartonu, 68x48 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena Phdr. Jaroslavem Pelikánem.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

12245. Košíkář
Dražba ukončena:20.09.2017 18:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč