Vincent Plesnivý

12245. Košíkář

popis: Olej na kartonu, 68x48 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena Phdr. Jaroslavem Pelikánem.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:37:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč