Vincent Plesnivý

12245. Košíkář

popis: Olej na kartonu, 68x48 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena Phdr. Jaroslavem Pelikánem.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:37:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč