Vincent Plesnivý - Krojovaná babička

Akvarel, 42x28 cm. Signováno vpravo nahoře Vincent Plesnivý 09. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

70009. Krojovaná babička
Dražba ukončena:15.12.2021 22:50:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč