Vincent Plesnivý - Krojovaná dívka z Kněždub

Akvarel, 32x50 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

306466. Krojovaná dívka z Kněždub
Dražba ukončena:30.10.2020 20:08:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč