Vincent Plesnivý

27528. Mladík v kožichu

popis: Olej na překližce, 65x35 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý 18. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11.000 Kč.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:35:34

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč