Vincent Plesnivý - Slovácký pár

Akvarel, 34x49 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

51572. Slovácký pár
Dražba ukončena:28.10.2020 19:26:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč