Vincent Plesnivý

51572. Slovácký pár

popis: Akvarel, 34x49 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11.000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč