Vincent Plesnivý - Strýc se džbánkem

Olej na kartonu, 47x37 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý 18. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

300360. Strýc se džbánkem
Dražba ukončena:29.08.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 500 Kč