V. Kindl  - Klečící akt

Olej na plátně, 72x57 cm. Signováno vpravo dole V. Kindl 49. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

V. Kindl
308205. Klečící akt
Dražba ukončena:08.04.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč