Vladimír  Silovský - Soubor 6- ti leptů

rozměry: 20x28 cm, všechny signovány Silovský, volné listy.

o autorovi: 1891 – 1974
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval architekturu na ČVUT, Uměleckoprůmyslovou školu v Záhřebu a ve speciálce prof. Švabinského na AVU v Praze, kde později sám vedl grafickou speciální školu a v letech 1958 – 1960 byl jejím rektorem. Autor řady grafických cyklů, patřil k předním reprezentantům české sociální grafiky 20. let minulého století. Ve 30. letech min. století vytvořil mnoho obrazů, zpodobňujících architekturu staré Prahy.

7159. Soubor 6- ti leptů
Dražba ukončena:26.01.2017 19:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč