Vladimír  Silovský - Zahradní slavnost

Lept, 27x35 cm. Signováno vpravo dole V. Silovský. Pasparta.

o autorovi: 1891 – 1974
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval architekturu na ČVUT, Uměleckoprůmyslovou školu v Záhřebu a ve speciálce prof. Švabinského na AVU v Praze, kde později sám vedl grafickou speciální školu a v letech 1958 – 1960 byl jejím rektorem. Autor řady grafických cyklů, patřil k předním reprezentantům české sociální grafiky 20. let minulého století. Ve 30. letech min. století vytvořil mnoho obrazů, zpodobňujících architekturu staré Prahy.

39599. Zahradní slavnost
Dražba ukončena:16.01.2020 22:39:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč