Vladimír Maisner - Tkadlec

Olej na plátně, 53x80 cm, signováno vlevo dole V. Maisner 1937, rám.

8892. Tkadlec
Dražba ukončena:30.03.2017 19:42:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč