Vladimír Pleiner - Cestou z města

Olej na plátně, 71x98 cm, signováno vlevo dole V. Pleiner, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

12654. Cestou z města
Dražba ukončena:21.09.2017 20:51:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč