Vladimír Šolta - Noc na Vltavě

Olej na plátně, 65x92 cm . Signováno vpravo dole Šolta 59. Olištováno.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1924 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

93798. Noc na Vltavě
Dražba ukončena:16.04.2023 21:18:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč