Vladimír Suchánek, Miloň Čepelka - Zmeškaný portrét

Kniha, 29x18 cm. Obsahuje básně Miloně Čepelky a 2 litografie Vladimíra Suchánka, obě signovány. V knize originální podpis autora. Bylo vydáno 100 výtisků, tento má číslo 50. Italský papír Splendorgel. Vydal Fineart v roce 2010.

Vladimír Suchánek, Miloň Čepelka
58231. Zmeškaný portrét
Dražba ukončena:15.04.2021 20:07:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč