Vladimír Sychra - Zátiší s kyticí

Olej na kartonu, 28x20 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra 46. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc. Dílo je adjustováno v řezaném bohatě zdobeném rámu.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

86384. Zátiší s kyticí
Dražba ukončena:30.11.2022 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč