Vlastimil Hofman - Abstraktní postavy

Olej na plátně, 29x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1914.
Studoval v Praze UMPRUM a po válce AVU u prof. Pukla. Věnoval se malbě a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 500 Kč.

Vlastimil Hofman
305257. Abstraktní postavy
Dražba ukončena:18.06.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč