Olej na plátně, 29x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1914.
Studoval v Praze UMPRUM a po válce AVU u prof. Pukla. Věnoval se malbě a ilustracím.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 500 Kč.