Vlastimil Kačírek - Na podzim

Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vpravo dole V. Kačírek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1970
Malíř. Studoval v Jugoslávii, kde se narodil, a v Praze u F. V. Mokrého. Usadil se v Jevanech, v jejich okolí čerpal náměty pro svá krajinářská díla. Byl členem Výtvarné družiny v Praze, s níž vystavoval.

114490. Na podzim
Dražba ukončena:14.04.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.04.2024 17:14:35 9632
500 Kč 13.04.2024 0:10:49 7698