Vlastimil Zábranský - Kalendář 1998

Kalendář, rozměry fotografií 44x31 cm. Signováno ručně Zábranský 1998.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
106800. Kalendář 1998
Dražba ukončena:10.12.2023 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč