Kalendář, rozměry fotografií 44x31 cm. Signováno ručně Zábranský 1998.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1936 - 2021
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.