Vlček - Luční kytice

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Vlček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

42302. Luční kytice
Dražba ukončena:25.03.2020 21:56:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč