Vojtěch Kubašta - Kostel Panny Marie Vítězné

Litografie, 32x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Kubašta. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1914 - 1992

68071. Kostel Panny Marie Vítězné
Dražba ukončena:10.11.2021 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč