Vojtěch Kubašta - Pražské motivy

4 litografie, 30x20 cm. Signovány vpravo dole V. Kubašta. Pasparty. V kartonových deskách.

Pozn.: Desky poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1992

28163. Pražské motivy
Dražba ukončena:13.03.2019 18:34:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč