Vojtěch Kubašta - Soubor 4 pragensií

Akvatinty, všechny 30x20 cm, signováno v tisku i tužkou V. Kubašta, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1992

17221. Soubor 4 pragensií
Dražba ukončena:28.03.2018 20:04:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč