Vojtěch Kubašta - Strahov

5x akvatinta, 30x20 cm, paspartovány, 5x signováno v tisku V. Kubašta, 4x signováno tužkou V. Kubašta, volné listy v deskách.

Pozn.: Jeden mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1992

12967. Strahov
Dražba ukončena:11.10.2017 21:03:12
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:3 700 Kč