Vojtěch Sedláček - Konvolut 14 grafických listů

Litografie, od 15x14 cm do 10x14 cm. 4x signováno tužkou, 7x signováno v tisku, 3x nesignováno. 2x volný list, 12x nalepeno na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
60398. Konvolut 14 grafických listů
Dražba ukončena:16.06.2021 21:46:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč