2x suchá jehla, 7x litografie, od 12x17 cm do 7x13 cm. 7x signováno tužkou, 2x signováno v tisku. Volné listy.
Pozn. Obsahuje 1x svatební oznámení Vojtěcha Sedláčka a Marie Serbouskové, 2x vzkaz psaný Vojtěchem Sedláčkem na zadní straně volného listu.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč