3x litografie, od 21x15 cm do 23x16 cm. Všechny signovány Vojt.Sedláček. Všechny rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč