Vojtěch Sedláček - Soubor tří prací

3x litografie, od 21x15 cm do 23x16 cm. Všechny signovány Vojt.Sedláček. Všechny rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
302388. Soubor tří prací
Dražba ukončena:05.12.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč