Kombinovaná technika, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.
o autorovi: 1956, Německo
Umělec zpočátku střídal nejrůznější civilní zaměstnání, umění se začal věnovat v roce 1985 a první výstavu měl v Galerii Roche v Brémách v roce 1986. Autor se řadí k výtvarníkům Art brut, svojí svébytností působí jeho tvorba až dětským dojmem, při malbě používá různé reklamní bannery, staré tisky slavných autoru, které přemalovává k obrazu svému. Hojně dražen v Německých aukcích.
- malba na aluminiový podklad.