Voutanes - Sedící akt

Kombinovaná technika, 65x48 cm, signováno vpravo dole Voutanes, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4573. Sedící akt
Dražba ukončena:25.05.2016 19:48:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč