Olej na kartonu, 56x48 cm. Signováno vpravo dole V. Vosátka. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 1876 – 1948
Malíř. Studoval na AVU v Praze v krajinářské škole Julia Mařáka. Živil se jako litograf a kreslič reklam a plakátů. Vytvořil také rozsáhlý komplet tzv. „Rodinného loutkového divadla“, vydaný r. 1910 pražským nakladatelstvím J. Haase.