Vrbský - Sarajevo

Olej na překližce, 56x38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, rám.

1346. Sarajevo
Dražba ukončena:24.09.2014 20:22:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč