V.Veyt - U přístavu

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V.Veyt. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

V.Veyt
300795. U přístavu
Dražba ukončena:14.09.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč